7.8 C
Tuzla
24.04.2024.

Fudbaleri Tuzla Cityja poraženi u Mostaru

Fudbaleri Tuzla Cityja poraženi su sa 4:0 u Mostaru od Veleža u okviru prvog polufinalnog meča Kupa BiH.

Nakon očajnog izdanja protiv Zrinjskog i poraza od 5:0 samo tri dana kasnije Plavi su doživjeli još jedan debakl u gradu na Neretvi.

Trener Musemić koji je ovaj meč gledao s tribina zbog crvenog kartona, ispred Fejzića je postavio Nukića, Morrisa, Šukilovića i Mehidića, u vezi su ordinirali Karjašević, Doffo  i Džafić na krilnim pozicijama Mešinović i Mehanović te u vrhu Krpić.

Nakon deset minuta igre i greške zadnje linije Velež je poveo preko Dejanovića.

Deset minuta kasnije probijen je nas desni bok, a na prizeman centaršut dobro reaguje Salčin za 2:0.

Jako loše poluvrijeme Plavih zaključio je Anđušić nakon još jedne očajne reakcije zadnje linije.

U nastavku ista slika. Ušli su Tomašević, Gavrić, Čeliković, Mišić i Vukušić ali umjesto da zabijemo primili smo još jedan gol.
Sada su domaći probili lijevi bok i na centaršut Pece sjajno reaguje opet Dejanović pored uspavane tuzlanske odbrane za potpuni potop.

Revanš je za 14 dana na Tušnju a u subotu dočekujemo Radnika u okviru prvenstva, navode iz FK Tuzla City.