Planski radovi na unaprjeđenju elektro mreže u utorak i srijedu

Planski radovi na unaprjeđenju elektro mreže u utorak i srijedu

Objavio: -

Zbog planiranih radova na elektrodistributivnoj mreži doći će do prekida u snabdijevanju električnom energijom:

Dana 16.04.2019. godine (utorak) na području:

  1. Grada Tuzla:

– u ulicama: Admira Dedića od broja 18 do broja 181, Fikreta Salihovića Fikre od broja 1 do broja 109, Save Kovačevića od broja 44 do od broja 96 i Rudolfa Vikića u vremenu od 08:00 do 16:00 sati,

– u naselju Matići u vremenu od 08:15 do 15:15 sati.

  1. Općine Gradačac u naseljima: Cage, Mediđa Imširovići i Mediđa Donja u vremenu od 08:00 do 16:00 sati.
  2. Općine Gračanica u naseljima: Donja Mirčina, Gornja Mirčina, Rašljeva, Basići, Kamenica, Bajići i Donja Orahovica Dom u vremenu od 09:00 do 15:00 sati.
  3. Općine Lukavac u naseljima: Gnojnica, Berkovica, Kruševica, Dobošnica Srednja, Dobošnica Donja, Dobošnica Gornja, Krtova, Sižje i Devetak Hodžići u vremenu od 09:00 do 15:00 sati.
  4. Općine Srebrenik:

– u dijelu naselja Podorašje u blizini škole i džamije u vremenu od 08:00 do 12:00 sati,

– u naselju Cvijanovići u vremenu od 09:00 do 15:00 sati,

– u dijelu naselja Podorašje u blizini raskrsnice za Čelić i Brezik u vremenu od 12:00 do 15:30 sati.

 

Dana 17.04.2019. godine (srijeda) na području:

  1. Grada Tuzla:

– u  ulici Fikreta Salihovića Fikre od broja 111 do broja 289 u vremenu 08:00 do 16:00 sati,

– u ulici Albina i Franje Herljevića u vremenu od 09:00 do 12:00 sati,

– u naselju Matići u vremenu od 08:15 do 15:15 sati,

– u ulici Bukinjska od broja 5 do broja 112 u vremenu od 12:30 do 16:00 sati.

  1. Općine Srebrenik:

– u naselju Lukići u vremenu od 08:00 do 12:00 sati,

– u naselju Brda prema Pedljićima u vremenu od 09:00 do 13:00 sati,

– u naselju Drapnići u vremenu od 12:00 do 14:00 sati,

– u naselju Omerbašići prema Sušari u vremenu od 13:00 do 15:00 sati,

– u naselju Krušik u vremenu od 14:00 do 15:30 sati.

  1. Općine Banovići u naseljima: Čubrić, Bagremik., Stražbenica, Bakovići, Banovići Selo, Pribitkovići, Seona i Aljkkovići u vremenu od 09:00 do 13:00 sati.

 

 

  1. Općine Gradačac:

– u naselju Mediđa Donja u vremenu od 08:00 do 16:00 sati,

– u naseljima: Poljane, Rijeka, Kamenjani, Jasenica i Habibovići u vremenu od 12:00 do 15:00 sati.