Posljednje kolo Premijer lige FBiH: Streljačko sportski klub Konjuh osvojio drugo mjesto...

Posljednje kolo Premijer lige FBiH: Streljačko sportski klub Konjuh osvojio drugo mjesto u ukupnom plasmanu

Objavio: -

U nedjelju je u Zenici održano posljednje kolo Premijer lige FBiH disciplina serijska vazdušna puška u kojoj je učešće uzelo 12 ekipa iz Federacije BiH sa preko 200 takmičara u kategorijama kadeti, juniori i seniori.

Jedini predstavnik sa TK je ekipa Streljačko sportskog kluba Konjuh koja je u navedenom takmičenju učešće uzela u kategoriji juniora.

U ukupnom plasmanu ekipa SSK Konjuh je zauzela II mjesto, dok je prvo mjesto osvojila ekipa iz Tešnja a trećoplasirani su bili strijelci iz Kaknja.

U pojedinačnom plasmanu članica SSK Konjuh Šaha Hodžić je  osvojila treće mjesto sa ukupno 642 kruga.