8.9 C
Tuzla
19.04.2024.

Sloboda uspjela osigurati bod u Posušju

Utakmica između Fudbalskog kluba „Sloboda” i Hrvatskog športskog kluba “Posušje” završena je rezultatom 0:0.

U okviru 26. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana je utakmica između Slobode i Posušja, na stadionu Mokri Dolac.

U prvom poluvremenu, FK Sloboda zaprijetio je dva puta ekipi Posušja, no pogoci nisu ostvareni. Na utakmici su podijeljena ukupno tri žuta kartona i to dva za fudbalere Posušja i jedan za Kenina Devedžića u 81. minutu.

Šef Stručnog štaba, Amir Spahić, napravio je četiri izmjene u svojoj ekipi. Iz igre su izašli Eldar Mehmedović, Nedim Hadžić, Mladen Veselinović i Dženis Beganović, a priliku su dobili Said Husejinović, Mirsad Ramić, Abid Mujagić i Adi Alić. Sloboda je uspjela izboriti bod u ovoj utakmici i ostaje na osmom mjestu sa 26 bodova.