5.5 C
Tuzla
07.12.2022.

Svjetsko prvenstvo počinje u nedjelju: Donosimo raspored utakmica

U nedjelju će početi Svjetsko prvenstvo u Kataru, a prvi meč igraju Katar i Ekvador.

Raspored utakmica, Svjetsko prvenstvo 2022:

Grupa A:

1. kolo, 20. novembar

Katar – Ekvador (Al Khor), 17.00
21. novembar
Senegal – Nizozemska (Doha), 17.00

2. kolo, 25. novembar

Katar – Senegal (Doha), 14.00
Nizozemska – Ekvador (Al Rayyan), 17.00

3. kolo, 29. novembar

Ekvador – Senegal (Al Rayyan), 16.00
Nizozemska – Katar (Al Khor), 16.00

Grupa B

1. kolo, 21. novembar

Engleska – Iran (Al Rayyan), 14.00
SAD – Wales (Al Rayyan), 20.00

2. kolo, 25. novembar

Wales – Iran (Al Rayyan), 11.00
Engleska – SAD (Al Khor), 20.00

3. kolo, 29. novembar

Wales – Engleska (Al Rayyan), 20.00
Iran – SAD (Doha), 20.00

Grupa C

1. kolo, 22. novembar

Argentina – Saudijska Arabija (Lusail), 11.00
Meksiko – Poljska (Doha), 17.00

2. kolo, 26. novembar

Poljska – Saudijska Arabija (Al Rayyan), 14.00
Argentina – Meksiko (Lusail), 20.00

3. kolo, 30. novembar

Poljska – Argentina (Doha), 20.00
Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail), 20.00

Grupa D

1. kolo, 22. novembar

Danska – Tunis (Al Rayyan), 14.00
Francuska – Australija (Al Wakrah), 20.00

2. kolo, 26. novembar

Tunis – Australija (Al Wakrah), 11.00
Francuska – Danska (Doha), 17.00

3. kolo, 30. novembar

Australija – Danska (Al Wakrah), 16.00
Tunis – Francuska (Al Rayyan), 16.00

Grupa E

1. kolo, 23. novembar

Njemačka – Japan (Al Rayyan), 14.00
Španjolska – Kostarika (Doha), 17.00

2. kolo, 27. novembar

Japan – Kostarika (Al Rayyan), 11.00
Španjolska – Njemačka (Al Khor), 20.00

3. kolo, 1. decembar

Japan – Španjolska (Al Rayyan), 20.00
Kostarika – Njemačka (Al Khor), 20.00

Grupa F

1. kolo, 23. novembar

Maroko – Hrvatska (Al Khor), 11.00
Belgija – Kanada (Al Rayyan), 20.00

2. kolo, 27. novembar

Belgija – Maroko (Doha), 14.00

Hrvatska – Kanada (Al Rayyan), 17.00

3. kolo, 1. novembar

Hrvatska – Belgija (Al Rayyan), 16.00

Kanada – Maroko (Doha), 16.00

Grupa G

1. kolo, 24. novembar

Švicarska – Kamerun (Al Wakrah) 11.00

Brazil – Srbija (Lusail) 20.00

2. kolo, 28. novembar

Kamerun – Srbija (Al Wakrah) 11.00

Brazil – Švicarska (Doha) 17.00

3. kolo, 2. decembar

Srbija – Švicarska (Doha) 20.00

Kamerun – Brazil (Lusail)20.00

Grupa H

1. kolo, 24. novembar

Urugvaj – Južna Koreja (Al Rayyan) 14.00

Portugal – Gana (Doha) 17.00

2. kolo, 28. novembar

Južna Koreja – Gana (Al Rayyan) 14.00

Portugal – Urugvaj (Lusail) 20.00

3. kolo, 2. decembar

Gana – Urugvaj (Al Wakrah) 16.00

Južna Koreja – Portugal (Al Rayyan) 16.00

Osmina finala

3. decembar:

1A – 2B (Al Rayyan) 16.00

1C – 2D (Al Rayyan) 20.00

4. decembar:

1D – 2C (Doha) 16.00

1B – 2A (Al Khor) 20.00

5. decembar:

1E – 2F (Al Wakrah) 16.00

1G – 2H (Doha )20.00

6. decembar:

1F – 2E (Al Rayyan) 16.00

1H – 2G (Lusail) 20.00

Četvrtfinale

9. decembar:

? – ? (Al Rayyan) 16.00

? – ? (Lusail) 20.00

10. decembar:

? – ? (Doha) 16.00

? – ? (Al Khor) 20.00

Polufinale

13. decembar

? – ? (Lusail) 20.00

14. decembar

? – ? (Al Khor) 20.00

Utakmica za treće mjesto

17. decembar:

? – ? (Al Rayyan) 16.00

Finale:

18. decembar:

? – ? (Lusail) 16.00

 

RTV Slon/reprezentacija.ba

POSLJEDNJE DODANO