26.04.2024.

Tuzla City poražen u Mostaru

Tuzla City poražen je s 5:0 na gostovanju kod Zrinjskog u okviru 24.kola PL.

Plavi su u Mostar otputovali bez Džafića i Čelikovića pa je Musemić u zadnjoj liniji ispred Brajlovića postavio Ferreyru, Morrisa, Mehidića i Tomaševića, ispred njih Doffa i Karjaševića, ofanzivno Mišića, Mehanovića i Mešinovića te isturenog Krpića.

Plavi su meč otvorili šansom kada je Mehanović pogodio prečku ali domaći dolaze do prednosti u 32.minuti kada Tičinović pogađa za 1:0.

U nastavku meča Plemići postižu još četiri gola za potpuni debakl našeg tima kojeg niko nije očekivao.

Pokušao je Musemić da osvježi tim sa Nukićem, Nsueom, Šukilovićem, Gavrića i debitantom Vukušićem ali jednostavno to nije bio naš dan.

Naredni meč je opet u Mostaru i to već u srijedu kada Plavi gostuju kod Veleža u okviru polufinala Kupa.