Uspješno završen Međunarodni stonoteniski turnir u Tuzli

Uspješno završen Međunarodni stonoteniski turnir u Tuzli

Objavio: -

Proteklog vikenda u prostorijama SKPC Mejdan u Tuzli održan je Međunarodni stonoteniski turnir pod nazivom “02. Oktobar, Dan Grada Tuzla-Joola Cup 2019”. Organizator i domaćin velikog događaja je Stonoteniski klub “Kreka” Tuzla u saradnji sa Gradom Tuzla i brojnim sponzorima.

Na Međunarodnom stonoteniskom turniru igralo se 10 kategorija, a ukupno je registrovano blizu 250 prijava u svim kategorijama. Stonoteniski klub “Kreka” Tuzla kao domaćin se potrudio da sve protekne u najboljem redu.

U kategoriji Najmlađih kadeta postignuti su sledeći rezultati:

  1. Kožul Andrej      STK “Kreševo” iz Kreševa
  2. Muratović Adi    STK “Kreka” Tuzla
  3. Vesović Nikša    STK “Banja Luka” iz Banja Luke
  4. Kolak Ante         STK “Cibalia” Vinkovci

U kategoriji Mlađih kadeta :

  1. Zijadić Benjamin         STK “Aladža” Sarajevo
  2. Marjanović Gabrijel    STK “Vodovod Osijek” iz Osijeka
  3. Hanić Azur                  STK “Kreka” Tuzla
  4. Bjelajac Nikola           STK “Prijedor” iz Prijedora

 

Kadeti:

  1. Pejić Dario  STK “Borac” Banja Luka
  2. Pandurević Vladimir   STK “Banja Luka”
  3. Smiljković Branislav   STK “Napad” Kruševac
  4. Marjanović Gabrijel     STK “Vodovod-Osijek” iz Osijeka

Juniori:

  1. Pejić Dario    STK “Borac” Banja Luka
  2. Pandurević Vladimir    STK” Banja Luka”
  3. Kamenjaš Hamza    STK “Hašim Spahić” Ilijaš
  4. Šećibović Adin       STK ” Mladost” Zenica

 

Seniori:

1.Konjić Edin     STK “Mladost” Zenica

  1. Marcetić Siniša   STK “Spin” Banja Luka
  2. Mujičić Emir   STK “Banja Luka” Banja Luka
  3. Zahirović Kenan   STK “Mladost” Zenica

 

Djevojke su ostvarile sljedeći poredak:

Najmlađe kadetkinje:

1.Vukovac Elena    STK “Vodovod Osijek” iz Osijeka

  1. Sladoje Ana      STK “Kreševo” iz Kreševa
  2. Knežević Slađana    STK” Selenča” iz Srbije
  3. Đulović Nađa     STK “Kreka” Tuzla

Mlađe kadetkinje:

  1. Ban Martina     HASTK  “Mladost” Zagreb

2.Šimunović Marija    STK “HT Eronet” Mostar

  1. Đulović Nađa     STK “Kreka” Tuzla
  2. Koporčić Iva     HASTK  “Mladost” Zagreb

 

Kadetkinje:

1.Radak Sara       STK “Pan-Kopča” Novi Sad

  1. Subašić Enra   STK “Spin 2012” Sarajevo
  2. Zlotrg Ajna     STK “Vitez ” Vitez
  3. Mešan Merjem   STK “Bugojno” iz Bugojna

Juniorke:

  1. Lovrić Ema     STK “Kreka” Tuzla
  2. Gnjatić Marija    STK “Prijedor” iz Prijedora
  3. Mališ Marija     STK”Perućica” Foča
  4. Biogradlić Džana    STK “Spin 2012” Sarajevo

Seniorke:

  1. Bušatlić Belma     STK “Aladža/Hašim Spahić”
  2. Marković Snežana    STK “Spin 2012” Sarajevo
  3. Biogradlić Džana     STK “Spin 2012” Sarajevo
  4. Mešetović Harisa   STK “Aladža/Hašim Spahić”

Osvajači najsjajnijih odličja su pored trofeja osvojili vrijednu sportsku opremu a za seniore je upriličena vrijedna novčana nagrada

Stonoteniski klub “Kreka” Tuzla se zahvaljuje svim učesnicima 1. Međunarodnog turnira kao i sponzorima i suorganizatorom Gradom Tuzla koji su dali značajan doprinos održavanju ovog turnira.