Zlatan Nalić: ”Imali smo poteškoća da uđemo ispravno u utakmicu… to nas je koštalo”

TV SLON UZIVO RADI OSLON UZIVO

Čelik je sinoć u Zenici pobijedio ekipu Slobode 2:1 (2:0). Prvi gol postigao je Haris Dilaver u 27 minuti, a isti igrač je u 45 minuti povisio vodstvo Čelika na 2:0. U drugom poluvremenu Said Husejinović je postigao pogodak te je Sloboda tada smanjila vodstvo protivničke ekipe. Ipak, rezultat se do kraja meča nije mijenjao pa je Čelik iz ove utakmice izašao kao pobjednik.

Imali smo poteškoća da uđemo ispravno u igru, nismo uspjeli i to nas je koštalo tri boda. Šteta što smo prvi period odigrali nespretno, što nas je koštalo ta tri boda, rekao je nakon utakmice Zlatan Nalić, te dodao da su u drugom poluvremenu njegovi igrači pružili mnogo bolju igru zbog čega su i nagrađeni jednim golom.