4 C
27.04.2024.

Fudbaleri Slobode i Željezničara remizirali na Tušnju

U okviru 18. kola m:tel Premijer lige BiH, fudbaleri FK Sloboda remizirali su protiv FK Željezničar iz Sarajeva rezultatom 1:1 na Gradskom stadionu “Tušanj”.
Iako je gostujući tim uspio prvi doći do prednosti na ovom meču, Slobodi nije dugo trebalo da dođe do izjednačenja.
U 31. minuti iz prekida je centrirao Mujezinović, a gol je postigao Vrhovac, dok je samo deset minuta poslije Husejinović ubacio, a Ramić sa pet metara postigao gol, koji iz poštovanja prema bivšem klubu nije htio proslaviti.
Sloboda se nakon ove utakmice nalazi na petoj poziciji tabele Premijer lige BiH sa 24 osvojena boda, dok se Željezničar nalazi na sedmoj poziciji sa 23 osvojena boda.
U narednom 19. kolu fudbaleri Slobode gostuju u Banja Luci, dok će Željezničar na Grbavici dočekati ekipu Širokog Brijega.