Programske košuljice

PONEDJELJAK 15.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Oni motivišu – obrazovni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Zdravlje – obrazovni program
20:45 Teletrgovina
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno I bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

UTORAK 16.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Ponedjeljak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Zdravlje – obrazovni program
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Taboo show
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

SRIJEDA 17.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Utorak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:30 Teletrgovina
14:45 Teletrgovina
15:00 Bandolera – igrana serija
16:00 Taboo show (R)
17:00 Marketing
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i Bijelo – informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Medijska pismenost – informativni program
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i Bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

ČETVRTAK 18.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Srijeda) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Medijska pismenost – informativni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i Bijelo – informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Agro kutak – emisija o agraru
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

PETAK 19.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Četvrtak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Agro kutak – emisija o agraru (R)
16:50 Teletrgovina
17:05 Marketing
17:10 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Detektor magazin – informativni program
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

SUBOTA 20.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno I bijelo 2 (Petak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
12:00 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Strana subota – muzički program
15:45 Teletrgovina
16:05 Detektor magazin – informativni program (R)
16:35 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
17:05 Teletrgovina
17:20 Opuštena subota – muzički program
18:00 Teletrgovina
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo pregled sedmice -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:25 Naša snaga – dokumentarni program
19:40 Teletrgovina
19:55 Marketing
20:00 Šećernica – revijalni program
21:00 Tuzla calling – dokumentarni program
22:00 Plaćenik: Oprost – igrani film
23:50 Jeste li za tenis? – igrani film (R)
01:15 Video strane

NEDJELJA 21.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
12:00 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Crno i bijelo pregled sedmice – informativni program (R)
15:45 Teletrgovina
16:05 Šećernica – revijalni program
16:45 Teletrgovina
17:05 Vojvođanska kuhinjica – emisija o kulinarstvu
17:25 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
18:00 Teletrgovina
18:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Teletrgovina
20:00 TV Liberty – informativni program
20:45 Teletrgovina
21:10 Oni motivišu – obrazovni program
22:00 Policajci i pljačkaši – igrani film
23:50 Metak – igrani film (R)
01:15 Video strane

PONEDJELJAK 22.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Bandolera – igrana serija
16:00 Tuzla calling – dokumentarni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Zdravlje – obrazovni program
20:45 Teletrgovina
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno I bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

UTORAK 23.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Ponedjeljak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Zdravlje – obrazovni program
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Taboo show
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

SRIJEDA 24.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Utorak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:30 Teletrgovina
14:45 Teletrgovina
15:00 Bandolera – igrana serija
16:00 Taboo show (R)
17:00 Marketing
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i Bijelo – informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Medijska pismenost – informativni program
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i Bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

ČETVRTAK 25.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Srijeda) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Medijska pismenost – informativni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i Bijelo – informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Agro kutak – emisija o agraru
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

PETAK 26.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Četvrtak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
09:50 Sanjalica – dječiji program
10:00 Bandolera – igrana serija (R)
11:00 Asi – igrana serija (R)
12:05 Strasti Orijenta – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Bandolera – igrana serija
16:15 Agro kutak – emisija o agraru (R)
16:50 Teletrgovina
17:05 Marketing
17:10 Teletrgovina
17:20 Asi – igrana serija
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
19:05 Teletrgovina
19:25 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:50 Sanjalica – dječiji program (R)
19:55 Marketing
20:00 Opušteni petak – muzički program
21:00 Strasti Orijenta – igrana serija
22:00 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu (R)
23:15 Na tankom ledu – igrana serija
00:05 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:30 Video strane

SUBOTA 27.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Crno I bijelo 2 (Petak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
12:00 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Strana subota – muzički program
15:45 Teletrgovina
16:05 Zabavna subota – muzički program
16:35 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
17:05 Teletrgovina
17:20 Opuštena subota – muzički program
18:00 Teletrgovina
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo pregled sedmice -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:25 Naša snaga – dokumentarni program
19:40 Teletrgovina
19:55 Marketing
20:00 Šećernica – revijalni program
21:00 Tuzla calling – dokumentarni program
22:00 Bez dobrog alibija – igrani film
23:50 Dobar čovjek – igrani film (R)
01:15 Video strane

NEDJELJA 28.07.2024.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
12:00 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Crno i bijelo pregled sedmice – informativni program (R)
15:45 Teletrgovina
16:05 Šećernica – revijalni program
16:45 Teletrgovina
17:05 Vojvođanska kuhinjica – emisija o kulinarstvu
17:25 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
18:00 Teletrgovina
18:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Teletrgovina
20:00 TV Liberty – informativni program
20:45 Teletrgovina
21:10 Oni motivišu – obrazovni program
22:00 Gospodar zločina – igrani film
23:50 Bez greške – igrani film (R)
01:15 Video strane