PONEDJELJAK 18.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Oni motivišu – obrazovni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:10 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:05 Crno I bijelo 2 – informativni program
21:30 Zdravlje – obrazovni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Oteta – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
UTORAK 19.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Ponedjeljak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Zdravlje – obrazovni program
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:10 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo 1 -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:00 Marketing
21:05 Crno i bijelo 2 – informativni program
21:30 Taboo show
22:40 Plaćenik: Oprost – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
SRIJEDA 20.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Utorak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:30 Teletrgovina
14:45 Teletrgovina
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:00 Taboo show (R)
17:00 Marketing
17:10 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:00 Marketing
21:05 Crno I bijelo 2 – informativni program
21:30 Medijska pismenost – informativni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Ubistvo Salazara – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
ČETVRTAK 21.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Srijeda) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Medijska pismenost – informativni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:20 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:05 Crno I bijelo 2 – informativni program
21:30 Timski za sport – obrazovni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Namještaljka – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
PETAK 22.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Četvrtak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Timski za sport – obrazovni program (R)
16:50 Teletrgovina
17:05 Marketing
17:10 Teletrgovina
17:10 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:05 Crno i bijelo 2 – informativni program
21:30 TV Justice – informativni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Rijeka teče crveno – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
SUBOTA 23.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno I bijelo 2 (Petak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
11:45 Teletrgovina
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Policjaci i pljačkaši – igrani film
14:45 Teletrgovina
15:00 Strana subota – muzički program
15:45 Teletrgovina
16:05 TV Justice – informativni program (R)
16:35 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
17:15 Ramazanski program
18:00 Teletrgovina
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo pregled sedmice -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:25 Naša snaga – dokumentarni program
19:40 Teletrgovina
19:55 Marketing
20:00 Šećernica – revijalni program
20:45 Teletrgovina
21:10 Tuzla calling – dokumentarni program
22:00 Dobar čovjek – igrani film
23:45 Video strane
NEDJELJA 24.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
11:45 Teletrgovina
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Gotovo prijatelji – igrani film
14:45 Teletrgovina
15:00 Crno i bijelo pregled sedmice -informativni program (R)
15:45 Teletrgovina
16:05 Šećernica – revijalni program
17:15 Ramazanski program
18:00 Teletrgovina
18:30 Strana nedjelja – muzički program
19:40 Teletrgovina
20:00 TV Liberty – informativni program
20:45 Teletrgovina
21:10 Oni motivišu – obrazovni program
22:00 Frank izvan kontrole – igrani film
23:45 Video strane
PONEDJELJAK 25.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Oni motivišu – obrazovni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:15 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:05 Crno I bijelo 2 – informativni program
21:30 Zdravlje – obrazovni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Ubica iz suterena – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
UTORAK 26.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Ponedjeljak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:45 Teletrgovina
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Zdravlje – obrazovni program
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:15 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo 1 -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:00 Marketing
21:05 Crno i bijelo 2 – informativni program
21:30 Taboo show
22:40 Dadiljina opsesija – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
SRIJEDA 27.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Utorak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
14:30 Teletrgovina
14:45 Teletrgovina
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:00 Taboo show (R)
17:00 Marketing
17:15 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:00 Marketing
21:05 Crno I bijelo 2 – informativni program
21:30 Medijska pismenost – informativni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Majke i kćeri – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
ČETVRTAK 28.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Srijeda) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Medijska pismenost – informativni program (R)
16:45 Teletrgovina
17:00 Marketing
17:05 Teletrgovina
17:15 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:05 Crno I bijelo 2 – informativni program
21:30 Timski za sport – obrazovni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Rej i Helen – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
PETAK 29.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno i Bijelo 2 (Četvrtak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
09:30 Teletrgovina
09:45 Teletrgovina
10:00 Na tankom ledu – igrana serija (R)
11:00 Bandolera – igrana serija (R)
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 Teletrgovina
13:15 Video strane
15:00 Na tankom ledu – igrana serija
16:15 Timski za sport – obrazovni program (R)
16:50 Teletrgovina
17:05 Marketing
17:10 Teletrgovina
17:15 Ramazanski program
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:20 Marketing
20:00 Sjenke grada – igrana serija
21:05 Crno i bijelo 2 – informativni program
21:30 Medijska pismenost – informativni program
22:15 Marketing
22:20 Teletrgovina
22:40 Ovo je tvoja smrt – igrani film
00:15 Crno i bijelo 1 – informativni program (R)
00:40 Video strane
SUBOTA 30.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Crno I bijelo 2 (Petak) – informativni program (R)
06:25 Video strane
09:00 Video strane
11:45 Teletrgovina
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 igrani film
14:45 Teletrgovina
15:00 Strana subota – muzički program
15:45 Teletrgovina
16:05 Medijska pismenost – informativni program (R)
16:35 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
17:15 Ramazanski program
18:00 Teletrgovina
18:25 Marketing
18:30 Crno i bijelo pregled sedmice -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:05 Teletrgovina
19:25 Naša snaga – dokumentarni program
19:40 Teletrgovina
19:55 Marketing
20:00 Šećernica – revijalni program
20:45 Teletrgovina
21:10 Tuzla calling – dokumentarni program
22:00 igrani film
23:45 Video strane
NEDJELJA 31.03.2024.
03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
11:45 Teletrgovina
12:05 Sjenke grada – igrana serija (R)
13:00 igrani film
14:45 Teletrgovina
15:00 Crno i bijelo pregled sedmice -informativni program (R)
15:45 Teletrgovina
16:05 Šećernica – revijalni program
17:15 Ramazanski program
18:00 Teletrgovina
18:30 Strana nedjelja – muzički program
19:40 Teletrgovina
20:00 TV Liberty – informativni program
20:45 Teletrgovina
21:10 Oni motivišu – obrazovni program
22:00 igrani film
23:45 Video strane