Programske košuljice

Programske košuljice

SUBOTA 04.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
11:55 Video strane
11:55 Pregled programa
12:00 Okrutni Istanbul -igrana serija
13:00 Atacama's 33 – Igrani film
14:45 Strana subota – muzički program
15:40 Vremenska prognoza
15:45 Teletrgovina
16:00 TV Liberty – informativni program
16:35 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
17:05 Iz ženskog ugla – kolažni program (R)
17:40 SMS Centrala – muzički program
18:10 Vremenska prognoza
18:30 Crno i bijelo – informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:00 Naša snaga – dokumentarni program
19:45 Teletrgovina
20:00 Okrutni Istanbul – igrana serija
21:10 Šećernica – revijalni program
22:00 33 razglednice / 33 Postcards – Igrani film
23:55 Pregled programa za sutra
23:50 Video strane

 

NEDJELJA 05.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
11:55 Video strane
11:55 Pregled programa
12:00 Okrutni Istanbul – igrana serija (R)
13:00 33 razglednice / 33 Postcards – Igrani film
15:00 Strana nedjelja- muzički program
15:45 Teletrgovina
16:00 Šećernica- revijalni program
17:00 Oni motivišu – revijalni program
17:45 Auto shop magazin – emisija o automobilizmu
18:30 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:30 Teletrgovina
20:00 Okrutni Istanbul – igrana serija
21:10 Slobodni ljudi – revijalni program
22:00 Yellow Eyes of Crocodiles – Igrani film
00:10 Pregled programa
00:15 Video strane

 

PONEDJELJAK 06.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:40 Pregled programa
09:45 Teletrgovina
10:00 Vatre ivanjske – igrana serija (R)
11:00 Merjem – igrana serija (R)
12:05 Okrutni Istanbul – igrana serija (R)
13:00 Video strane
15:00 Vatre ivanjske – igrana serija
16:15 Slobodni ljudi – dokumentarno – zabavni program (R)
17:00 Teletrgovina
17:20 Merjem – igrana serija
18:30 Crno i bijelo – informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:15 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Sanjalica – dječiji program
20:00 Wallander – igrana serija
21:05 Marketing
21:10 Zdravlje – obrazovni program
21:40 Narodni ponedjeljak – muzički program
21:10 Marketing
22:15 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:40 Miris dunja – igrani film
00:30 Pregled programa
00:35 Video strane

 

UTORAK 07.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:40 Pregled programa
09:45 Teletrgovina
10:00 Vatre ivanjske – igrana serija (R)
11:00 Merjem – igrana serija (R)
12:05 Wallander – igrana serija (R)
13:00 Video strane
15:00 Vatre ivanjske – igrana serija
16:15 Zdravlje – obrazovni program (R)
17:00 Teletrgovina
17:20 Merjem – igrana serija
18:30 Crno i bijelo – informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:15 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Sanjalica – dječiji program
20:00 Wallander – igrana serija
21:05 Marketing
21:10 Tačka – informativni program
21:45 Zabavni utorak – muzički program
22:10 Marketing
22:15 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:40 Uloga moje porodice u svetskoj revoluciji – Igrani film
00:05 Pregled programa za sutra
00:10 Video strane

 

SRIJEDA 08.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:40 Pregled programa
09:45 Teletrgovina
10:00 Vatre ivanjske – igrana serija (R)
11:00 Mejrem – igrana serija (R)
12:05 Wallander -igrana serija (R)
13:00 Video strane
15:00 Vatre ivanjske – igrana serija
16:15 Tačka – informativni program
17:00 Teletrgovina
17:20 Mejrem – igrana serija
18:30 Crno i bijelo – informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:15 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Sanjalica – dječiji program
20:00 Wallander – Igrana serija
21:05 Marketing
21:10 Sredinom sedmice – informativni program
21:45 Ljubavna srijeda – muzički program
22:10 Marketing
22:15 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:40 Vratiću se – Igrani film
00:20 Pregled programa za sutra
00:25 Video strane

 

ČETVRTAK 09.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:40 Pregled programa
09:45 Teletrgovina
10:05 Vatre ivanjske – igrana serija (R)
11:00 Mejrem – igrana serija (R)
12:05 Wallander – igrana serija (R)
13:00 Video strane
15:05 Vatre ivanjske – igrana serija
16:15 Sredinom sedmice – informativni program
17:00 Teletrgovina
17:20 Mejrem – igrana serija
18:30 Crno i bijelo -informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:15 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Sanjalica – dječiji program
20:00 Wallander – igrana serija
21:05 Marketing
21:05 Iz ženskog ugla – revijalni program
21:40 Strani četvrtak – muzički program
22:10 Marketing
22:15 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:40 Nokaut,- igrani film
00:20 Pregled programa za sutra
00:25 Video strane

 

PETAK 10.07.2020.

03:00 Video strane
06:00 Video strane
09:00 Video strane
09:40 Pregled programa
09:45 Teletrgovina
10:00 Vatre ivanjske – igrana serija (R)
11:00 Mejrem – igrana serija (R)
12:05 Wallander – igrana serija (R)
13:00 Video strane
15:00 Vatre ivanjske – igrana serija
16:15 Iz ženskog ugla – revijalni program (R)
17:00 Teletrgovina
17:20 Mejrem – igrana serija
18:30 Crno i bijelo – informativni program
18:50 Vremenska prognoza
19:15 Kuhinjica – emisija o kulinarstvu
19:40 Sanjalica – dječiji program
20:00 Wallander – igrana serija
21:05 Marketing
21:10 Odgovorite odgovrno – informativni program
22:10 Marketing
22:15 Crno i bijelo 2 – informativni program
22:40 Bitka na Neretvi – igrani film
01:00 Pregled programa za sutra
00:00 Video strane