25.5 C
19.05.2024.

FK Sloboda poražena od Radnika

Utakmica između Fudbalskog kluba „Sloboda” i Fudbalskog kluba “Radnik” završila je rezultatom 2:1 u korist domaćih.

U okviru 24. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana je utakmica između Slobode i Radnika, na Gradskom stadionu Bijeljina.

U prvom poluvremenu gol postiže Ante Živković u 21. minutu i donosi prednost ekipi Radnika. Usljed povrede glave iz igre izlazi Kenin Devedžić u 41. minutu, a ulazi Mirsad Ramić. Pantelić Đorđe u 44. minutu povećava prednost domaćih na 2:0.

Drugo poluvrijeme počinje sa dvije izmjene za tim FK Sloboda. Iz igre izlaze Hadžić Nedim i Osmić Jasmin, a ulaze Said Husejinović i Harun H. Beganović. U 61. minutu Harun H. Beganović zbog povrede ramena napušta teren, a priliku za igru dobija Abid Mujagić.

U 68. minutu Dženis Beganović je kažnjen žutim kartonom. Eldar Mehmedović zamijenio je Mladena Veselinovića na terenu u 74. minutu. U 81. minutu Tarik Kapetanović dobija žuti karton.

U posljednjem minutu sudijske nadoknade Abid Mujagić postiže pogodak za Slobodu. Utakmica je završena rezulatom 2:1.

Emir Jusić i Miloš Karišik zbog povreda nisu igrali protiv Radnika.

Sastav FK Sloboda: Bukvić, Devedžić, Ćivić, Hadžić, Beganović, Kurtalić, Maksimović, Osmić, Predragović, Kapetanović, Veselinović.