5 C
26.04.2024.

Šest medalja za takmičare KBS “MASTER” na takmičenju “Ilidža 2021”

06.03.2021. godine, održano je 15-to po redu otvoreno, međunarodno karate prvenstvo pod nazivom “ILIDŽA 2021” u organizaciji KK “ŠAMPION” Ilidža. U izuzetno jakim konkurencijama, na 7 borilišta nastupilo je preko 800 takmičara te 74 kluba iz BiH, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Srbije i Belgije. Za klub borilačkih sportova “MASTER” iz Lukavca nastupila su 4 takmičara u regularnim kategorijama i ostvarili izuzetno dobar rezultat osvojivši 6 medalja, od čega 2 zlatne, jednu srebrenu i tri bronzane medalje. Zlatne medalje su osvojili: – Avdić Mahira u kategoriji U21 (mlađi seniori) – borbe -55 kg – Atić Ena u kategoriji djevojčice kate 11 godina – bez nivoa. Srebrenu medalju je osvojio: – Omerkić Benjamin u kategoriji -borbe seniori -60 kg, Bronzane medalje osvojile su: – Kuduzović Belma u kategoriji borbe juniorke -48 kg, – Kuduzović Belma u kategoriji kate juniorke – Avdić Mahira u kategoriji -vkate mlađe seniorke (U21).