-1 C
20.04.2024.

Bez pobjednika između Slobode i Jaruna

U drugom prijateljskom susretu u okviru Medulin Cupa, crveno-crni odigrali su neriješeno sa Jarunom. Nakon 90 minuta bilo je 1:1.

Jarun je došao u vodstvo u 27. minuti susreta preko Tadića, a jedini pogodak za naš tim postigao je Vranješ u 64. minuti utakmice. Pervan je odlično uposlio našeg ofanzivca koji rutinski trese mrežu protivničke ekipe.

Od prve minute nastupili su Bukvić, Osmić J., Šubert, Jusić, Kapetanović, Kurtalić, Delić, Vranješ, Husejinović, Mehmedović i Komazec. Priliku za igru još su dobili Pervan, Alić, Maksimović, Varešanović, Mešić i Ćivić.

Naši momci nastavljaju trenirati u Medulinu, a u ponedjeljak ih očekuje i treća kontrolna utakmica u okviru Medulin Cupa, protivnik je NK Kustošija.