12 C
18.05.2024.

Pioniri i juniori FK Sloboda remizirali sa vršnjacima iz Bijelljine

U prijateljskim utakmicama pred početak proljetnog dijela prvenstva pioniri i juniori našeg kluba remizirali su sa Radnikom iz Bijeljine u utakmici koji je odigrana u suboru. Izabranici Amira Spahića remizirali su 3:3, a Gradimira Crnogorca 1:1.

Prva je na pomoćni teren stadiona Tušanj istrčala pionirska selekcija. Nakon što su prethodne sedmice u prvom prijateljskom susretu pred nastavak prvenstva savladali Gradinu 14:0, jučer nisu uspjeli upisati novi trijumf, konačan rezultat bio je 3:3.

Svoju drugu priajteljsku utakmicu nakon zimske pauze odigrala je i naša juniorska selekcija. U jednoj do kraja neizvjesnoj utakmici imali su sve u svojim rukama, no na kraju su se morali zadovoljiti remijem.

U posljednjim minutama utakmice naši momci imali su priliku za pobjedu. Babović je nakon kornera srušen u šesnaestercu gostiju, dosuđen je jedanesterac. Odgovornost je preuzeo Pekarić, no njegov udarac zaustavlja Oplakan.

Od prve minute na današnjem susretu nastupili su Smajić, Dakić, Bratovčić, Jašarević, Korajac, Aličić, Hrvić, Vilakić, Pekarić, Biserović i Kovačević. Priliku za igru još su dobili Fačić, Palić, Duvnjak i Babović.