Tuzla servis – U protekla 24 sata u UKC-u Tuzla rođene su četiri bebe

Ekipa RTV Slon prikupila je za vas prve jutarnje servisne informacije iz Tuzle:

U JKP „Vodovod i kanalizacija“ Tuzla potvrđeno nam je da je vodosnabdijevanje uredno u svim gradskim i prigradskim naseljima.

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona saopćeno je da je u protekla 24 sata narušen javni red i mir u dva slučaja, evidentirano je pet krivičnih djela, a dogodilo se osam saobraćajnih nesreća.

U Službi hitne medicinske pomoći evidentirano je ukupno 187 pruženih zdravstvenih usluga.

Profesionalna vatrogasna jedinica Tuzla imala je šest intervencija u toku prethodnog dana.

Iz porodilišta Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla stigla je radosna vijest – rođena su četiri dječaka.

JKP „Komunalac“ obavještava građane da se odvoz otpada odvija prema ranije utvrđenom rasporedu.

Iz Centralnog grijanja Tuzla obavještavaju da su u toku radovi na rekonstrukciji vrelovodne mreže u ulici Branilaca BiH. Montaža novih cjevovoda počinje 5. jula, a završetak radova planiran je do 1. augusta.

Operativni centar Civilne zaštite Tuzla izvijestio je da u posljednja 24 sata nije bilo intervencija u oblasti zaštite ljudi i materijalnih dobara.

Građani koji žele darovati krv mogu to učiniti svakim radnim danom od 8 do 15 sati u Poliklinici za transfuziologiju JZU UKC Tuzla.

pročitajte i ovo