21.7 C
18.05.2024.

Cilj postignut: Sloboda savladala BFK Sim Bau iz Maglaja

U posljednjem susretu poslusezone ekipa Slobode ostvarila je cilj i na gostovanju uzela tri boda. Tuzlaci su danas u Maglaju savladali ekipu BFK Simm Bau rezultatom 2:1.

Zlatan Nalić

Potpuno smo fokusirani na današnju utakmicu. Radili smo naporno kako bismo se pripremili za izazov pred nama. Vjerujem u svakog igrača i zajedno ćemo ostvariti uspjeh. Očekujem borbenost, predanost i zajedništvo na terenu. Svi smo dio iste ekipe, i danas ćemo zajedno ići prema pobjedi. – istakao je uoči susreta šef struke crveno – crnih Zlatan Nalić.

I cilj je postignut, Sloboda se vraća kući sa tri boda. Golove za tuzlanski tim postigli su Delić u 11. i Kurtalić i 61. minuti, dok je za domaće u 87. minuti poentirao Karisik.

Ovaj početni sastav je izveo trener Nalić danas u Maglaju:

FK Sloboda

Sloboda polusezonu završava na 1. mjestu tabele Prve lige FBiH sa 36 bodova, a od 15. odigranih susreta bilježi 12 pobjeda i tri poraza.