13.9 C
Tuzla
19.05.2024.

Fudbaleri Slobode u subotu igraju prijateljsku utakmicu

Prije zvaničnog početka proljetnog dijela sezone, fudbaleri Slobode odigrat će još jednu prijateljsku utakmicu u subotu.

FK Sloboda sastat će se s ekipom G. Rahića od 13 sati.

Jučer su Crveno-crni odigrali prijateljski susret u Zvorniku protiv ekipe Drine koji je završen neriješeno, 1:1.

Domaći sastav je do gola stigao u 30. minutu, kada je poslije akcije i asistencije Ilića, gostujuću mrežu zatresao Cmiljanović.

Deset minuta kasnije izjednačio je Hasanović koji je šutirao sa dvadesetak metara, a lopta se od prečke odbila u gol.

Sloboda je utakmicu počela u sastavu: Muminović, Vulić, Hasanbegović, Hasanović, Jašarević, Đukanović, Beganović, Hadžanović, Mućaj, Merdović, Mujić.

U drugom poluvremenu priliku su dobili: Smajić, Mujkić, Ignjatović, Hadžibeganović, Kalesić, Kurtalić, Čivić, Delić, Dervišagić, Husejinović, Mihalj.