22.8 C
29.03.2024.

Futsal: FC Salines Tuzla City osvojio vrijedan bod u Bijeljini

U derbiju 10. kola futsal Premijer lige BiH FC Salines Tuzla City je imao zahtjevno gostovanje, kod drugoplasirane ekipe prvenstva bijeljnskog Radnika, a utakmica je završila rezultatom 4:4.

Tuzlaci su poveli preko Benjamina Avdića, ali je  Mirko Marinković sa dva brza pogotka, odveo Radnik do prednosti na poluvremenu.

I početak drugoga dijela susreta, pripao je Bijeljincima. Poveli su 3:1 preko još jednog od bivših igrača Jarčeva, Vladimira Džombića i tada se činilo da bi utakmica mogla krenuti jednosmjerno.

Međutim, Salines Tuzla City preko Admira Ćorhodžića i Senahida Mujića, vraća utakmicu u egal. Svima koji su gledali utakmicu je bilo jasno da se neće završiti na ovome. Dvije minute do kraja, Radnik dolazi do prednosti, au zadnjem minutu Admir Ćorhodžić, svojim drugim pogotkom, stavlja tačku na današnju utakmicu.

Igrači obje ekipe su ispraćeni pljeskom od strane publike, u dupke punoj bijeljinskoj dvorani.