7 C
16.04.2024.

Remi Slobode i Sloge u Modriči

Fudbaleri Slobode na startu drugog dijela Premijer lige BiH remizirali su u Modriči sa dobojskom Slogom 2:2.

Sloboda je povela već u 3. minuti golom Vranješa, izjednačio je Krstovski u 28. iz jedanaesterca. Odmah na startu drugog poluvremena golom u svom debiju u crveno crnom dresu Šubert donosi novo vodstvo Tuzlacima da bi u 85. minuti Nikolić postavio konačnih 2:2.

Danas je odigran još jedan susret 20. kola u kojem je Igman u Konjicu bio bolji od Željezničara 3:1.

U prvom meču ovog kola sinoć je Borac u Banjaluci savladao Široki Brijeg sa minimalnih 1:0.

Sutra su na programu tri preostala susreta.

Od 13 sati na “Gradskom stadionu” u Srebreniku sastaju se Tuzla City – Velež te na “Mokrom Docu” Posušje – Leotar.

U terminu od 17.30 sati na stadionu “Rođeni” u Mostaru igrat će Sarajevo i Zrinjski